انتشار نسخه نهایی «پلی‌پرو» برای اندروید

«پلی‌پاد» با چاشنی بخش چندنفره

نسخه‌های نهایی «آلفا»، «بتا» و «گامای پلی‌پرو»، از کنسول ابری پلی‌پاد برای اندروید، به صورت رایگان منتشر شد.

بعد از انتشار چندمرحله‌ای نسخه‌های آزمایشی «پلی‌پرو»، سرانجام نوبت به انتشار نسخه نهایی رسید و هم‌اکنون این نسخه در اختیار کاربران پلتفرم اندروید پلی‌پاد قرار گرفته است.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، پیش از این نسخه‌های آلفا، بتا و گامای پلی‌پرو، از کنسول ابری پلی‌پاد، به صورت رایگان منتشر شده بود و حالا پس از رفع ایرادات گزارش‌شده و بهبود کلی عملکرد، نسخه نهایی به دست کاربران اندروید رسیده است.

مهم‌ترین ویژگی این نسخه، اضافه شدن امکان بازی چندنفره یا Multiplayer است که به کاربران اجازه می‌دهد با سایر بازیکنان پلی‌پاد همراه شده و بازی‌های فوتبالی را به صورت همزمان تجربه کنند.

ضمن اینکه با اتصال بازی به شبکه جهانی وب، می‌توان از مزایای برخطی که هر کدام از عناوین فوتبالی ارائه می‌دهند، بهره جست و محدودیت حضور ۳۰ دقیقه‌ای در اتاق‌های استریم بازی نیز برای کاربران پلی‌پرو برداشته شده و تا سقف ۳ ساعت افزایش یافته است. سایر قابلیت‌ها مانند: امکان ذخیره کردن بازی و ایجاد صف برای ورود به اتاق بازی‌ها، که پیش از این در نسخه‌های آزمایشی منتشر شده بودند، در نسخه نهایی نیز در دسترس هستند.

هزینۀ تهیه اشتراک پلی‌پرو، ماهیانه ۹۹,۰۰۰ تومان است؛ اما در حال حاضر به مناسبت عرضه نسخه نهایی، کاربران می‌توانند حق اشتراک این سرویس افزوده را با پنجاه درصد تخفیف اولیه به مبلغ ۴۹,۵۰۰ تومان تهیه کنند.

قابل ذکر است که نسخه نهایی پلی‌پرو و ویژگی‌های یاد شده، فعلاً تنها در «اپلیکیشن اندروید پلی‌پاد» در دسترس قرار گرفته و کاربران نسخه‌های رایانه (دسکتاپ) و مرورگر (وب) طی هفته آینده، می‌توانند منتظر به‌روزرسانی پلی‌پرو باشند.

گفتنی است، پلی‌پاد محلی برای استریم بازی‌های ویدئویی است که به عنوان یک کنسول برخط و مجازی فعالیت می‌کند. به این شکل که کاربران بدون نیاز به تهیه سخت‌افزار گران‌قیمت و یا در اختیار داشتن تجهیزاتی خاص، می‌توانند بازی‌های موردنظرشان را از طریق اینترنت، بر روی رایانه یا تلفن همراه تجربه کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند نسخه جدید اپلیکیشن اندروید پلی‌پاد را از طریق این لینک دانلود و روی تلفن همراه خود نصب کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.