پی‌پاد و حمایت از موسیقی فاخر ایران

نشر ۶ موسیقی از استاد همایون شجریان با حمایت پاد

طی تفاهم‌نامه‌ای بین اپلیکیشن پی‌پاد (به عنوان محصولی مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد که در شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد توسعه یافته) و استاد همایون شجریان، طرح حمایت از موسیقی فاخر ایران کلید خورد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، این پلتفرم در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و با هدف حمایت از موسیقی کشور، از طریق اپلیکیشن پی‌پاد مفتخر به حمایت از ۶ تک‌آهنگ از استاد همایون شجریان شده است.

به این ترتیب تعداد ۶ قطعه موسیقی با حمایت اپلیکیشن پی‌پاد و به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد. به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار، نخستین تک‌آهنگ این مجموعه روز گذشته از طریق صفحه اینستاگرام پی‌پاد و سایر رسانه‌های دیجیتال مرتبط منتشر شد.

طی جلسه برگزار شده بین طرفین، استاد همایون شجریان ضمن ابراز خرسندی از عقد همکاری یاد شده گفت: «امیدوارم اپلیکیشن پی‌پاد و تلویزیون آرپا در راستای هدف خود و ایجاد بستر مناسب برای انتشار آثار فاخر موفق باشد و با خلاقیت و پویایی به مسیر خود ادامه دهد.»

اولین موسیقی، تصنیف «زلف بر باد مده» نام دارد که با آواز همایون شجریان، آهنگسازی سعید فرجپوری، تنظیم غلامرضا صادقی و بر اساس شعری از حافظ آماده و منتشر شده است.

این ترانه هم‌اکنون از طریق صفحه اینستاگرام اپلیکیشن پی‌پاد و سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در دسترس قرار گرفته است.

ناگفته نماند تلویزیون اینترنتی آرپا که تنها از طریق اپلیکیشن پی‌پاد قابل تماشا است، خدمتی متمایز از شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به شمار می‌آید که با هدف تعامل موثر با کاربران پی‌پاد راه‌اندازی شده است.

گفتنی است پی‌پاد اپلیکیشنی کاربردی در حوزه فین‌تک به شمار می‌آید که از طریق آن می‌توان اموری مانند کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت کرایه تاکسی، مدیریت و فروش سهام عدالت، خرید بلیت قطار بین شهری، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت قبوض و … را انجام داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.