اتصال بیش از ۵۰ هتل ترکیه به پلتفرم لاماسو

کمتر از یک ماه پیش اولین اتصال رزرواسیون هتلی لاماسو به هتل‌های خارج از کشور اتفاق افتاد و حالا این پلتفرم از اتصال بیش از ۵۰ هتل جدید در ترکیه خبر می‌دهد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، در ادامه مسیر کسب‌وکاری جدید لاماسو در کشور ترکیه و با همکاری آژانس سفریار، اتصال لاماسو به بیش از ۵۰ هتل در ترکیه رقم خورد.

اکثر این هتل‌ها در شهر توریستی استانبول و تعدادی از آنها در شهر آنتالیا هستند و در آینده به تعداد هتل‌ها و همچنین شهرهای تحت پوشش در ترکیه افزوده خواهد شد.

این اتفاق در حالی رخ داده که کمتر از یک ماه از اولین رزرواسیون ترکیه از طریق لاماسو می‌گذرد و این مهم از استقبال بسیار خوب هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی و دیگر فعالان حوزه گردشگری در این کشور حکایت دارد.

ناگفته نماند لاماسو سرویس «تبدیل نرخ ارز» را هم فراهم کرده و هتل‌های داخلی و خارجی می‌توانند اساس قیمت‌گذاری را به شکل ارزی انجام دهند و آژانس‌ها، بدون نیاز به فرایندهای دستی تبدیل نرخ ارز، به فروش هتل به قیمت معادل ریالی بپردازند و هتل هم از سوی دیگر، بدون دغدغه به فروش خدمات خود ادامه دهد.

گفتنی است «لاماسو» بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی در ایران است که با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها به توسعه کسب‌وکارهای همراهان خود کمک می‌کند.

تدبیر لاماسو، استفاده از راهکارهای ارتباطی تمام برخط است که در فضای گردشگری فعلی کشور، نیاز مبرمی بدان حس می‌شود. با استفاده از این راهکار، استفاده نیروی انسانی به حداقل رسیده که سبب افزایش دقت و سرعت، با کاهش بار کاری نیروی انسانی می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت این مجموعه به آدرس www.lamasoo.ir مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.