درباره IC

«سرزمین هوشمند پاد» پلتفرم و پروژه‌ای جامع و بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات و متعلق به بانک پاسارگاد است که توسط گروه مالی فناپ توسعه یافته است. اما این سرزمین در حقیقت تنها یک پلتفرم واحد نیست، بلکه مجموعه‌ای از پلتفرم‌ها و ده‌ها محصول به شمار می‌آید که مانند یک اکوسیستم یکپارچه و فعال بر بستری زیرساختی بنیان شده است.

پاد با ارائه محصولاتی کاربردی و پلتفرم‌هایی متعدد جامعه‌ای از مشتریان و همکاران را شکل می‌دهد که هر کدام بازیگرانی در سرزمین هوشمند پاد خواهند بود؛ از تیم‌های توسعه و شرکت‌های مختلف هلدینگ فناپ گرفته تا بخش‌های مختلف گروه مالی پاسارگاد و از همه مهمتر بانک پاسارگاد که با تجربه‌ای ثابت شده مجموعا بستری ایمن و خلاقانه را برای فعالیت‌های فناورانه شکل داده‌اند.

با تعامل بین این گروه و کسب و کارهای مختلف، شرکت‌ها، و حتی تیم‌های خلاق و استارتاپی که از خدمات و پلتفرم‌های سرزمین هوشمند پاد استفاده می‌کنند، ارزش‌هایی ایجاد می‌شوند که به این سرزمین معنا بخشیده‌اند و نیازمندی‌هایی را از زندگی شهروندان و شرکت‌های مختلف مرتفع می‌نمایند.

نکته‌ای که در این بین حائز اهمیت است، الزام برقراری ارتباطی یکپارچه بین تمام بازیگران و بخش‌های مختلف سرزمین هوشمند پاد است؛ بستری که می‌بایست موجبات تعامل بهینه و دائمی را فراهم کند و این وظیفه بر عهده دفتری به نام ارتباطات یکپارچه پاد یا IC قرار دارد.

در واقع واحد ارتباطات یکپارچه پاد در راستای حصول اطمینان از برقراری ارتباط و تعامل بین تیم‌های مختلف فعال در سرزمین هوشمند شکل گرفته و همواره در تلاش است بستر لازم را برای بازیگران مختلف فراهم کرده، مشکلات احتمالی را برطرف کرده و البته اطلاعات و اخباری که از گوشه و کنار سرزمین هوشمند پاد ایجاد می‌شوند را به اطلاع سایر تیم‌ها برساند.

به این ترتیب یکپارچگی بیشتری بین کارهای تمام بازیگران ایجاد می‌شود عملا تیم‌های گروه اول، یعنی اهالی گروه مالی پاسارگاد می‌توانند امور خودشان را در پاد به بهترین شکل ممکن انجام دهند و در سوی دیگر، کسب و کارهای متصل به پاد هم بهتر از همیشه از سرویس‌های سرزمین هوشمند استفاده نمایند.

ارتباطات یکپارچه پاد IC همواره تلاش می‌کند خدمات بیشتر و باکیفیت بهتری در رابطه با اطلاع‌رسانی و تولید محتوا در زمینه سرزمین هوشمند پاد ارائه کند و حس رضایتمندی و آسایش بیشتری را بین بازیگران متصل ایجاد نماید. با ما همراه باشید.