پی‌پاد

با پیشرفت صنایع تکنولوژیک و تحول سبک زندگی مردم جهان و در راس امور پر رنگ شدن نقش اینترنت در زندگی روزمره، حذف شیوه‌های سنتی در عرصه پرداخت به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

این روزها مردم بیش از گذشته تمایل دارند تا از حمل وجه نقد خودداری کرده، فرآیندهای خرید و فروش را به کمک کارت‌های بانکی و خدمات اینترنتی انجام دهند و از همه مهم‌تر تراکنش‌های خود را به صورت غیرحضوری صورت دهند.

در همین راستا فروشگاه‌های آنلاین نیز رونق پیدا کردند، چرا که شهروندان ترجیح می‌دهند با توجه به شرایط دشوار جابجایی در کلان شهرها و صرفه جویی در زمان از طریق اینترنت اقدام به خرید کنند. اما این موضوع محصور به خرید نیست، چرا که پرداخت عوارض، انتقال پول به حساب دیگری، کمک‌های مالی و بسیاری موارد دیگر نیز به شکل پرداخت آنلاین درآمده است.

بانک پاسارگاد با مشارکت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، کیف پول همراه پاسارگاد یا پی‌پاد را جهت توسعه راه‌کارهای پرداخت الکترونیک از طریق تلفن‌های هوشمند طراحی کرده است.

در ابتدا راهکار پی‌پاد با هدف ارائه خدمات مبتنی بر تکنولوژی NFC و ایجاد تحول در عرصه پرداخت‌های خُرد روزمره، از طریق تلفن همراه هوشمند ارائه شد و حالا با نصب و استفاده از اپلیکیشن پی‌پاد می‌توان پرداختی امن، سریع و آسان بر بستر سرزمین هوشمند پاد داشت و همه امور روزمره زندگی را به صورت کاملا آنلاین رفع نمود.

از طریق این اپلیکیشن می‌توان برخی از امور بانکی مانند انتقال کارت به کارت و انتقال اعتبار بدون کارمزد و خدمات پرداختی متنوعی مانند پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض طرح ترافیک و طرح‌های کنترل آلودگی هوا، پرداخت تمام قبوض، خرید سهام دولتی و سهام عدالت و غیره را انجام داد.

جهت دانلود اپلیکیشن «پی‌پاد» می‌توانید به کافه بازار (اندروید) یا وبسایت پی‌پاد (iOS) مراجعه نمایید.