پادمارت

نرم‌افزار فروشگاه‌ساز در دنیای تجارت الکترونیک امروزی ابزاری است که همه فرآیندهای تهیه و ساخت یک فروشگاه آنلاین از طریق آن انجام می‌شود.
به این معنا که کسب و کار نیاز نخواهد داشت برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین، تمام الزامات و اجزای مختلف وبسایت را به صورت دستی توسعه داده و طراحی کند. در عوض با استفاده از فروشگاه سازهای آماده به راحتی تجارت اینترنتی خودش را کلید زده و صرفا آن را شخصی سازی کند.

به عنوان مثال پنل های مدیریت موجودی، حذف و اضافه کردن محصولات، پردازش پرداختی‌ها، محاسبه مالیات، انجام سفارش‌ها، فرآیندهای لجستیک و سایر موارد به سادگی در اختیار صاحب کسب و کار قرار گرفته و امور را تسهیل می نماید.
به طور کلی می توان گفت این دست از نرم افزارها هر آنچه برای اداره یک فروشگاه اینترنتی نیاز است را در یک چشم بهم زدن در اختیار کسب و کار قرار می‌دهد.
پادمارت یک فروشگاه ساز مبتنی بر سرویس های سرزمین هوشمند پاد است. هدف پادمارت ایجاد سهولت در روند دیجیتال شدن کسب و کارها است. به طوری که افراد بدون نیاز به برنامه نویسی بتوانند فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای خود را راه‌اندازی نمایند و از پتانسیل‌های موجود در فضای اینترنت برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره‌مند شوند.
از ویژگی‌های پادمارت می‌توان به سهولت راه اندازی و مدیریت فروشگاه، قالب‌های اختصاصی طراحی شده ، متصل به سرویس حمل و نقل هوشمند پادرو، مدیریت آسان سفارشات و نظرات مشتریان، جستجوی هوشمند و تعریف انواع کد تخفیف اشاره کرد.