اترز

بدون شک استفاده از سامانه و نرم افزاری مفید که زیرساخت‌هایی فنی، مالی و ایمن در راستای اتوماسیون، تسهیل فرآیند رزرواسیون و بلیت فروشی، می‌تواند بسیاری از مشکلات و دشواری‌های مراکز و اماکن گردشگری و تفریحی را حل نماید. در دنیای امروز هنوز هم در بسیاری از مراکز گردشگری کشورمان از جمله پارک‌ها، تفرج‌گاه‌ها، سینماها، موزه‌ها و بناهای تاریخی بلیت فروشی به صورت سنتی و دستی صورت می‌گیرد.

از طرفی برخی دیگر از مناطق هم که به استفاده از سیستم‌های بلیت فروشی آنلاین روی آورده‌اند، همچنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین ترتیب طراحی و ارائه زیرساختی مطمئن و پایدار با هدف یکپارچه سازی امور بلیت فروشی و تسهیل سیستم های رزرواسیون اماکن گردشگری و تفریحی به امری لازم تبدیل شده است.

متولیان اماکن تفریحی، تاریخی، سیاحتی و حتی رستوران‌ها، ورزشگاه‌ها و دیگر مراکزی که بازدید از آنها مستلزم تهیه بلیت یا رزرو جا است، می‌توانند از پلتفرم ات‌رز (AttRes) متعلق به گروه فناپ و مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد استفاده کرده و همزمان از امکانات و قابلیت‌های مدیریتی و مالی آن برخوردار شوند و هم فرآیند رزرواسیون و فروش بلیت به مردم را تسریع و تسهیل کنند.

همانطور که ات‌رز مدیریت جاذبه‌های متنوع گردشگری و تفریحی کشور را بر عهده گرفته، خود سامانه نیز جاذبه‌هایی جهت جلب نظر کسب و کارها، تجارت‌ها و مردم دارد که می‌توان از جمله آنها به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

زیرساخت ابری: سامانه ات‌رز به طور کامل روی سرورهای ابری سوار شده و کاربر بدون نیاز به خرید سرور و یا نگرانی از بابت سوختن تجهیزات و پشتیبانی و به‌روزرسانی نرم‌افزار می‌تواند از آن استفاده کند.

API وایت لیبل: ات‌رز API فروش بلیت جاذبه‌ها را به صورت برچسب سفید (از محصولات دسته خدمات مالی و بانکی که سامانه‌های خدمات رفاهی و سازمانی را هدف قرار داده) برای سایر فروشندگان ارائه می‌کند.

آمار فروش به‌روز: با بهره‌گیری از پلتفرم ات‌رز می‌توان در لحظه از آخرین آمار فروش جاذبه گردشگری مطلع شد و یا گزارش‌های لازم را مشاهده نمود.

پکیج جامع: سامانه ات‌رز گیشه سنتی کسب و کارها را با استفاده از وب‌سایت اختصاصی فروش بلیت و اپلیکیشن موبایل و غیره به صورت یک‌پارچه فراهم می‌آورد.

مدیریت فروشندگان: عملکرد فروش شبکه فروشندگان یا کاربران فروش مستقر در جاذبه را می‌توان در پنل پلتفرم ات‌رز مدیریت کرد.

گزارش‌های سفارشی: در ات‌رز امکان دریافت گزارش‌های سفارشی بر اساس خواست صاحب جاذبه گردشگری وجود دارد و می‌توان در هر لحظه از آخرین امکانات سامانه بهره برد.