شهروند «سرزمین هوشمند پاد» شوید!

چگونه عضو سرزمین هوشمند پاد شوم؟

اگر قبلا در یکی از اپلیکیشن‌های وابسته به پاد ثبت‌نام کرده باشید، شما خودبخود شهروند پادی هستید اما اگر نه، می‌توانید برای عضویت روی لینک روبرو کلیک کنید.

با نوشتن یک نام کاربری و ثبت یک «ایمیل» یا «شماره موبایل»، حساب کاربری شما آماده است. دقت کنید که این مشخصات باید مختص شما باشد. یعنی مثلا اگر شماره موبایل به نام خودتان نیست یا ایمیل شخص دیگری را نوشته باشید، حساب کاربری ثبت نمی‌شود.

دسترسی یکپارچه

اپلیکیشن‌ها و کسب‌و‌کارهای مختلف و متنوعی بر بستر پاد فعالیت دارند (از شیر مرغ تا جون آدمیزاد) همین‌که شهروند پاد باشید، همه این خدمات و محصولات به صورت یکپارچه در دسترس شماست.

امنیت

امنیت پاد توسط بانک پاسارگاد تضمین شده است. 

حساب دیجیتال

راستی! مهم نیست در پاسارگاد حساب دارید یا نه، با عضویت در پاد، به سادگی حساب دیجیتال پاسارگاد به نام شما افتتاح می‌شود و می‌توانید از خدمات بانکی آن بهره ببرید.

ارتقای سطح کاربری در سرزمین هوشمند پاد

اگر از قبل مشتری بانک پاسارگاد هستید و از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده می‌کنید، با کلیک روی دکمه «ارتقا» و وارد کردن اطلاعات اینترنت‌بانک پاسارگاد، سطح شما به بالاترین سطح ممکن ارتقا خواهد یافت.

اما اگر از اینترنت بانک پاسارگاد استفاده نمی‌کنید، راه دیگری هم هست. با اپلیکیشن‌های ویپاد و پی‌پاد، می‌تواند سطح خودتان را ارتقا دهید.