«پادباکس پلاس» و بیش از ۱۰ هزار نصب فعال در گوگل‌پلی

خبرهای خوب زود می‌رسن!

تنها پس از گذشت چند ماه از انتشار رسمی اپلیکیشن پادباکس روی پلتفرم گوگل پلی (که حالا با نام پادباکس پلاس شناخته می‌شود) تعداد دانلود و نصب فعال این اپلیکیشن به بیش از ده هزار رسید.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، با استقبال عمومی از نرم‌افزار توسعه یافته در سرزمین هوشمند پاد برای موبایل‌های اندرویدی، تلویزیون‌های اندرویدی و دستگاه‌های اندرویدباکس، آمار گوگل‌پلی نشـــان می‌دهد که حداقل ده هزار نفر اپلیکیشن پادباکس پلاس را از طریق پلتفرم رسمی اندروید دانلود و روی دستگاه‌های خود نصب کرده‌اند.

این در حالی است که تعداد قابل توجهی از کاربران نیز پادباکس پلاس را از طریق لینک مستقیم داخل سایت پادباکس و به صورت دستی نصب کرده‌اند که این تعداد در شمار آمار گوگل پلی ثبت نمی‌شود.

با نصب پادباکس پلاس کاربران می‌توانند به مجموعه متنوعی از خدمات و سرویس‌ها از جمله بازی‌های ویدیویی، تماشای فیلم و سریال به صورت دوبله یا زیرنویس، پخش موسیقی و پادکست، اطلاع از آخرین اخبار، مطالعه مجلات حوزه سلامت و سرگرمی بهره بجویند.

علاوه بر این خدمات بانکی و مالی مختلفی شامل امکان خرید شارژ و بسته اینترنت برای سیم کارت‌های همراه و همچنین پرداخت قبوض از سرویس‌های در دسترس در پادباکس پلاس هستند.

دستیار هوشمند صوتی اختصاصی، کیف پول الکترونیکی، اپ‌استور اختصاصی و … نیز از جمله دیگر ویژگی‌هایی هستند که با نصب پادباکس پلاس روی دستگاه‌های اندرویدی فراهم می‌شود.

پلتفرم پادباکس محصولی در بخش خانوار «سرزمین هوشمند پاد» است و تلاش می‌کند تا تجربه‌ای خاص و به یادماندنی در استفاده از محتواهایی مانند فیلم، موسیقی، بازی، پادکست، اخبار و غیره را به ارمغان آورد.

تولید سخت‌افزار دستگاه پادباکس نیز از مدتی پیش در کارخانه فناپ‌تک خرمشهر آغاز شده و به زودی راهی بازار می‌شود.

اندرویداندروید باکسپادپادباکسپادباکس پلاسپلتفرمتلویزیون اندرویدسرزمین هوشمند پاد
Comments (0)
Add Comment