شهر امن هوشمند کیدزی

امروزه کاربرد فضای مجازی و ابزارهای دیجیتال برای همه افراد بیشتر شده و هر گروهی از این ابزارها با دیدگاه و اهداف خاصی بهره می‌برند. تکنولوژی به کمک افراد آمده تا نیازهای روزمره و جدید خود را به راحتی و با کمترین هزینه برطرف کنند. بخش عمده‌ای از کاربران این فناوری‌های جدید کودکان و فرزندان خانواده‌ها هستند.

کودکان برای سرگرم شدن، ارتباط با دوستان و همکلاسی‌ها و خانواده، آموزش و … از فضای مجازی استفاده می‌کنند.

در سرزمین هوشمند پاد تیم کودک و خانواده در صدد ارائه راهکارهای مختلف سرگرمی، سلامت و آموزشی برای کودکان است که «شهر امن کودک کیدزی» نامیده می‌شود. کودکان در کیدزی با هویت واحد خود و با استقلال کامل، می‌توانند از نرم افزارها و سرویس‌های مختلف سرگرم کننده، آموزشی، ارتباط و خرید و ورزش و تنظیم برنامه‌های روزانه و … استفاده کنند.

در همین راستا اولین محصول کودک در کیدزی با عنوان «کیدزی بازی» طراحی شده است. کودکان با استفاده از این نرم افزار در موبایل، صفحات وب و اندروید باکس‌ها می‌توانند در کنار بهره‌مندی از تعداد بسیار زیادی از بازی‌های جذاب و سرگرم کننده رایگان و غیر رایگان، با دوستان خود ارتباط بگیرند. با استفاده از کیف پول و قلک خود خرید کرده و ساعت‌ها از محتوایی که با حساسیت بسیار زیاد تهیه و طراحی شده لذت ببرند.

علاوه بر این به زودی نرم افزار «کیدزی ویدزی» نیز برای ارائه محتوای تصویری وارد بازار خواهد شد. در کیدزی ویدزی کودکان از انیمیشن‌ها و کارتون‌ها و ویدئوهای به‌روز، جذاب و متنوع بهره خواهند برد.

در کنار کاربران کودک کیدزی، والدین و سرپرست‌های آنها قرار دارند که نگران حضور فرزندانشان در فضای مجازی هستند. علاوه بر مسائل قانونی سطوح دسترسی کودکان به ابزارهای مالی و مجازی، والدین نگران امنیت، نحوه استفاده آنها از فضای مجازی و استفاده نامناسب نیز هستند. در کیدزی با ارائه ابزارهای آموزشی، کنترلی و نظارتی به والدین تلاش می‌شود همراهی بی‌سابقه‌ای در فرزندپروری متناسب با سلیقه افراد وجود داشته باشد.

در همین راستا محصول «کیدزی والدین» نیز در حال طراحی است. این ابزار با ارائه محتوای آموزشی متناسب با سلیقه والدین، آنها را در فرزندپروری بهتر همراهی می‌کنند. با ارائه گزارش‌های دقیق و حرفه‌ای استفاده فرزندشان از محصولات شهر امن هوشمند کیدزی، امکان کنترل و تغییر دسترسی کودک در کل این شهر را برای والدین فراهم می‌کند.

والدین می‌توانند برای کودکان خود قلک و کیف پول تعریف کنند و با کنترل خود اجازه آموزش سواد مالی و خرید کنترل شده را برای آنها فراهم نمایند.

کودک و والد در طول ۲۴ ساعت شبانه روز در شهر امن هوشمند کیدزی می‌توانند زندگی دیجیتالی حرفه‌ای را در بطن سرزمین هوشمند پاد تجربه کنند که در عین جذابیت، امکان رشد در کنار امنیت کامل با سلیقه خود داشته باشند.