پاداسپیس

در عصر ارتباطات، یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران، امکان ذخیره‌سازی داده‌ها و اطلاعات ارزشمندشان است. به گونه‌ای که بتوانند بدون نگرانی و محدودیت اطلاعات خود را ذخیره کنند و در زمان نیاز به راحتی به آنان دسترسی داشته باشند.

فضای ابری پاد این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا شما و سازمانی که در آن مشغول به کار هستید، بتوانید بدون نگرانی از امنیت و از دست رفتن اطلاعاتتان، آ‌ن‌ها را ذخیره کنید و در زمان نیاز، از هر مکانی تنها از طریق اتصال به اینترنت به راحتی به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

به عبارت دیگر پاداسپیس مکانی جهت ذخیره‌‌سازی فایل‌های مورد‌نیاز اشخاص حقیقی است و در این‌بستر امکان آپلود، دانلود و مدیریت فایل‌های شخصی وجود‌ دارد. این سرویس به صورت وب‌اپلیکیشن، اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS پیاده سازی شده‌است.

کاربران می‌توانند تمامی اطلاعات‌ خود از قبیل فیلم، عکس، محتوای صوتی، فایل‌ها و… را در فضای امن پاد‌اسپیس ذخیره کنند، در هر زمان و با هر وسیله‌ای، تنها با اتصال به اینترنت به آخرین نسخه از اطلاعات دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و توانایی‌های پلتفرم پاداسپیس می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

اشتراک گذاری

فایل‌ها و پوشه‌های خود را به دو صورت عمومی و خصوصی به اشتراک بگذارید و نحوه‌ی دسترسی آن‌ها را مدیریت نمایید. می‌توانید برای کنترل دسترسی دیگران به اطلاعات خود، برای آن‌‌ها رمز عبور و تاریخ انقضا تعیین کنید.

جستجوی پیشرفته

علاوه بر جست‌وجو بر اساس نام، این کار را بر اساس محتوای فایل‌ها و فولدرهای خود انجام دهید. می‌توانید اطلاعات مورد نیازتان را بر اساس نوع، حجم، تاریخ ایجاد و… فیلتر نمایید.

نسخه‌بندی

به نسخه‌های قبلی فایل‌های خود به آسانی دسترسی داشته باشید و تاریخچه تغییرات و افرادی که آن‌ را ایجاد کرده‌اند را مشاهده کنید. در صورت نیاز می‌توانید فایل‌های حذف‌شده را بازیابی نمایید.

ذخیره‌سازی انواع داده

تمامی فایل‌های خود را با فرمت‌های مختلف به آسانی بارگذاری کرده و در فضای ذخیره‌سازی ابری نگه‌داری کنید. با توجه به فرمت هر فایل امکانات متناسب با آن را در اختیار داشته باشید.

مدیریت فایل

با استفاده از امکاناتی مانند اشتراگ‌گذاری، تغییر نام، حذف، کپی، جابه‌جایی، فشرده‌سازی، نشانه‌گذاری فایل و فولدر، دریافت پیش‌نمایش فایل‌ها با فرمت‌های مختلف و… فایل‌های خود را در پاد اسپیس به آسانی مدیریت نمایید.

بارگذاری به روش‌های مختلف

انواع فایل‌ها با حجم‌ها و فرمت‌های متفاوت را به صورت دسته‌ای و تکی بارگذاری کرده و یا آن‌ها را با نسخه‌های قبلی جایگزین نمایید. با استفاده از روش Drag and Drop فایل‌ها را به لیست بارگذاری اضافه کنید.