هرمینا

شرکت توسعه فناوران اطلاعات هرمس با سرمایه‌گذاری هلدینگ فناپ مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد و با حضور تیمی از متخصصین نرم افزاری دانشگاه‌های تهران و صنعتی شریف در حالی شکل گرفت که در تابستان ۱۳۹۷مجوز دانش بنیانی نوع یک را به عنوان اولین و تنها شرکت دانش بنیان توسعه دهنده نرم افزار مدیریت اقامتگاه دریافت کرد.

زمینه اصلی فعالیت این پلتفرم، توسعه نرم افزارهای اقامتگاهی بر بستر سرورهای ابری یا Cloud است؛ سیستمی به‌روز و با ایده‌های نو که نهایت سازگاری با سایر پلتفرم‌ها از جمله دستگاه‌های اینترنت اشیا موجود در هتل‌ها را داراست.

با توجه به رشد روزافزون صنعت نوین گردشگری و نیاز به وجود راه حل‌های نوین، هرمینا دغدغه‌های جامعه گردشگری را درک کرده و برای مجموعه‌های اقامتی یکپارچگی، سادگی و دسترسی نامحدود به جریان کاری را فراهم می‌آورد. افزایش سود مجموعه‌های اقامتی با حذف هزینه خرید و نگهداری زیرساخت‌های سخت افزاری و افزایش درآمد از طریق افزایش بهره وری و ایجاد امکان پیاده سازی استراتژی‌های متنوع فروش راهکارهایی هستند که هرمینا در صنعت گردشگری ارائه می‌دهد.

از جمله محصولات و سرویس‌های پلتفرم هرمینا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. نرم افزار هتل‌داری

شامل قسمت‌های رزرواسیون، پذیرش، صندوق، قیمت‌گذاری پویا، خانه‌داری، مدیریت آژانس‌ها و قراردادها، سیستم گزارش‌گیری و داشبوردهای مدیریتی بر بستر Cloud که به هتل‌ها ارائه می‌شود.

۲. نرم افزار رستوران و کافی‌شاپ

در نرم افزار رستوران و کافی شاپ هرمینا می‌توان بدون محدودیت میز، سالن و آشپزخانه تعریف کرد و به صورت یکپارچه با نرم افزار هتل‌داری، صندوق مجموعه‌ها را مدیریت کرد.

۳. سایت رزرواسیون آنلاین

این سایت در راستای افزایش رزرو آنلاین و درآمد هتل‌ها برای مشتریان در نظر گرفته شده که به همراه درگاه پرداخت آنلاین و کاملا یکپارچه با نرم افزار هتل‌داری در اختیار هتل‌ها قرار می‌گیرد.

۴. سیستم مدیریت قیمت

با استفاده از داده‌های قیمتی هتل‌های هم‌رده در زمان‌های متفاوت، نرخ‌گذاری برای مجموعه‌های اقامتی آسان و رقابتی خواهد شد.

۵. درگاه پرداخت هرمینایی

سیستم پرداخت پیامکی هرمینا برای مدیریت مشتریان تلفنی و مبالغی که به صورت بیعانه پرداخت می‌شود در اختیار هتل‌ها قرار می‌گیرد؛ به این صورت که در نرم افزار مبلغ بیعانه و محدودیت زمانی پرداخت مشخص شده و پیامی حاوی لینک درگاه پرداخت برای مسافر ارسال می‌گردد. در صورت پرداخت در زمان معین شده، رزرو قطعی و ثبت می‌شود.

پیوندهای مرتبط

مطالب مرتبط