داشبورد

داشبورد نمایش گرافیکی داده‌ها است: داشبورد شامل مجموعه‌ای از ابزارهای گرافیکی است که برای ارایه داده‌ها استفاده می‌شود. داشبوردها به راحتی با استفاده از عناصر تصویری و گرافیکی، شاخص‌های کلیدی عملکرد را در مقایسه با عملکرد تحقق یافته‌ی کسب‌وکار را نمایش می‌دهد. این ویژگی، نظارت بر روند پیشرفت را محقق ساخته و میزان دست‌یابی به اهداف را نمایان می‌سازد. این نتایج به شما کمک می‌کند با تصمیم گیری درست به نتایج بهتری دست یابید.

علاوه بر این سرویس داشبورد امکان تحلیل و بصری‌سازی داده‌های خام کاربران را فراهم می‌سازد و خروجی از کانال‌های متفاوتی همچون بستر وب و پلتفرم‌های موبایل مانند android، IOS و … در دسترس است.

از جمله امکانات و توانایی‌های سرویس داشبورد در سرزمین هوشمند پاد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ایجاد داشبوردهای مختلف

به هر تعدادی که می‌خواهید داشبورد ایجاد کنید و گزارش‌های مورد نیاز خود را در قالب نمودار‌ها و جدول‌های مختلف دریافت کنید. با مشاهده‌ی هر یک از آن‌ها به اطلاعاتی مهم دسترسی داشته باشید.

مدیریت یکپارچه

تمام داشبوردهای کسب‌و‌کار خود را به صورت یک‌پارچه و در یک مکان داشته باشید، عملکرد بخش‌های مختلف آن را با دقت بررسی کنید و درک بهتری از نتایج به‌دست آورید تا بتوانید رفته رفته آن را بهبود ببخشید.

اشتراک‌گذاری

گزارش‌ها و داشبوردهای ایجاد شده را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. سطح دسترسی به هر گزارش را تعریف کنید و میزان دسترسی افراد به داشبورد و گزارش‌های خود را با اطمینان مدیریت نمایید.

مشاهده گزارش‌ها

داشبورد و گزارش‌‌های خود را در قالب نمودارهای مختلف و استاندارد مشاهده کنید و به شکلی سریع‌تر و موثرتر، اطلاعات و داده‌های مهم را در اختیار داشته باشید.

مدیریت گزار‌ش‌ها

شاخص‌های کلیدی را تعیین کنید، گزارش‌های مختلفی را در داشبورد ایجاد نمایید و در صورت نیاز آن‌ها را ویرایش کنید. در نتیجه می‌توانید همواره بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی تصمیم‌گیری نمایید.

خروجی گزارش‌ها

گزارش‌ها را به شکل نمودارهای استاندارد مشاهده نمایید، از اطلاعات موجود در داشبورد درفرمت‌های مختلف مانند: csv، png، xls و… خروجی بگیرید و از آن‌ها در سایر برنامه‌ها نیز استفاده کنید.

پیوندهای مرتبط

مطالب مرتبط