لاماسو

با رونق حوزه گردشگری در کشور و رشد روزافزون فناوری‌های تکنولوژیک، مناسب بودن خدمات اقامتی و فراهم بودن بسترهای لازم در این رابطه به موضوعی مهم تبدیل شده است. در عصر جدید مشتریان باید بتوانند از طریق آژانس‌های مسافرتی یا به طور مستقیم، محل مورد نظر خود برای سفر را انتخاب کرده و اقامت‌گاهی مناسب بیابند. به همین ترتیب دسترسی به اطلاعات رزرو به صورت آنلاین در واقع برگ برنده هر آژانس گردشگری خواهد بود.

علاوه بر این با در اختیار داشتن بستر و سامانه‌ای مناسب جهت ارائه خدمات به صورت کاملا اینترنتی، مراجع و مقاصد گردشگری نیز می‌توانند اطلاعات گردشگری لازم، موجودی اتاق‌های اقامتگاه‌ها و شرایط زمانی و مقرراتی سفرهای مختلف را پیش روی طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار دهند و به انتخاب بهتر آنها کمک شایسته‌ای کنند.

پلتفرم لاماسو مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد با هدف ایجاد خدمتی که مشابه داخلی ندارد، وارد عرصه ارائه راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتل‌ها شده و در نظر دارد با قابلیت توسعه کسب و کار، تمام هتل‌های کشور را به هسته مرکزی خود متصل کند. ضمن اینکه سرویس‌هایی نیز به آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود تا با دسترسی به حجم وسیعی از هتل‌ها، خدمات بهتری را پیش روی شهروندان و گردشگران قرار دهند.

به طور کلی می‌توان گفت لاماسو بزرگترین ارائه دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی، با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها به توسعه کسب و کارها کمک می‌کند. در واقع لاماسو زیرساختی آنلاین جهت اتصال هتل‌ها و مراکز رزرو دهنده است که مزایایی از جمله حفاظت از اطلاعات، اتصال به نرم افزار هتل‌داری، بهبود فرآیند رزرواسیون، زیرساخت امن بانکی، صرفه جویی در هزینه‌ها و عدالت در پرداخت را به ارمغان می‌آورد.

از جمله محصولات لاماسو که هم اکنون به کسب و کارهای مرتبط ارائه می‌شوند می‌توان به سامانه رزرواسیون مرکزی هتلی شامل پنل و فرانت‌آفیس کامل هتلی، برای تعیین تمامی استراتژی‌های فروش هتل، سامانه مدیریت کانال‌های فروش و تامین به عنوان راهکاری آنلاین برای ارتباط میان اقامت‌گاه و مراکز فروش، و سامانه رزرواسیون مرکزی آژانسی شامل پنل آژانسی کامل، با امکانات متنوع و متصل به تمامی اقامت‌گاه‌های متصل به لاماسو اشاره کرد.