ویپاد

در عصر امروز حضور در شلوغی شعبه‌های بانک از جمله زمان‌برترین امور روزمره زندگی تبدیل شده است؛ از آنجایی که زمان یکی از باارزش‌ترین دارایی‌های ما محسوب می‌شود، بانک پاسارگاد به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو دست به طراحی و تولید بانکی تمام دیجیتال برای آسان شدن کارها، مدیریت بهتر و بهینه حساب‌های بانکی و زمان، مدیریت پرداخت‌های گروهی و غیره زده است.

بانک تمام دیجیتال ویپاد تنها یک برنامه مالی ساده برای نقل و انتقالات مالی نیست، بلکه به عنوان یک دستیار اقتصادی هوشمند و شبکه اجتماعی مالی، هر آنچه را که در شعبه‌های بانک مورد نیاز مشتریان است را ارائه می‌کند. از جمله خدمات این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امور بانکی بدون نیاز به مشخصات بانکی

بر اساس این ویژگی، انتقال وجه بین کاربران ویپاد بدون نیاز به شماره کارت، تنها با داشتن شماره تلفن همراه فرد و به راحتی انجام می‌شود. همچنین انتقال وجه از طریق اسکن QR Code در لحظه‌ امکان‌پذیر است.

امکان انتقال از کیف پول به کارت یا شبای دیگران

شما می‌توانید از کیف پول پاد و اپلیکیشن ویپاد به کارت‌ها، حساب‌ها و شبای دیگران به راحتی و بدون دغدغه‌هایی همچون اطلاعات مرتبط با کارت (رمز دوم، cvv2، رمز پویا و غیره) انتقال وجه انجام دهید.

مدیریت گروه دنگی

با ساخت گروه دنگی می‌توانید تمام هزینه‌هایی را که توسط اعضای گروه برای خرید یک محصول یا مدیریت خرجی که انجام شده است، وارد کنید. ویپاد سهم هریک از اعضای گروه را مشخص و بعد از آن امکان درخواست پرداخت و تسویه در گروه را برای شما مهیا می‌کند.

امکان ایجاد گروه مادرخرج

برای خرید یک خدمت یا محصول می‌توانید گروه مادرخرج بسازید. با وارد کردن هزینه‌های انجام شده و محاسبه توسط ویپاد، سهم هر شخص مشخص می‌شود و تمامی اعضای گروه می‌توانند نسبت پرداخت و تسویه با مادرخرج اقدام کنند.

امکان ساخت کارت هدیه مجازی

با دیجیتالی شدن بسیاری از فرایندها و فراهم شدن امکان خرید آنلاین، تهیه کارت هدیه فیزیکی به حضور در شعبه یا خودپردازهای کارت هدیه نیاز دارد. در ویپاد شما می‌توانید برای دوستان یا اعضای خانواده خود با خرید کارت هدیه مجازی علاوه بر اعطای هدیه، در وقت خود نیر صرفه جویی کنید.

پرداخت قبوض

شما ‌می‌توانید در ویپاد تنها با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت یا اسکن QR Code به سرعت و راحتی قبوض را پرداخت و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.