تیم کودک و خانواده

محمودرضا فرهادی

مدیر محصول پاد / مدیر گروه کودک و خانواده

حصول اطمینان از هم‌راستایی طرح‌های گروه کودک و خانواده با نیازهای مشتریان و یکپارچگی همه‌جانبه میان همه فعالیت‌های تعریف شده در نقشه راه از یک سو و جلب همکاری کسب‌وکارهای فعال در این حوزه از سوی دیگر، از اهم وظایف آقای فرهادی در گروه کودک و خانواده است.

احمد نیکویی

مالک محصول

همکاری با اعضای گروه و تعامل با ذی‌نفعان مختلف به منظور شناسایی نیازمندی‌های کاربران در محصولات از یک سو، و از سوی دیگر برنامه‌ریزی برای مرتفع ساختن این نیازمندی‌ها با لحاظ کردن اولویت‌بندی این موارد، از اهم وظایف آقای نیکویی در گروه کودک و خانواده است.

نسترن احمدی

اسکرام مستر

تحلیل روند کارها جهت تخمین ظرفیت کاری تیم، شناسایی مشکلات موجود در روند کارها و ارائه راه حل، ساماندهی و تسهیل ارتباطات اعضای تیم و سایر بخش‌ها با تیم و همچنین هدایت تیم در راستای رعایت تمام زمانبندی‌های فرآیند، از جمله اموری است که به دوش ایشان واگذار شده است.

زهرا اوحدی

مسئول بازاریابی محتوایی

ارتباط با کاربران و مشتریان کیدزی‌لند از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف مجازی و حقیقی و همچنین طراحی محتواهای قابل عرضه به این افراد، از اهم وظایف خانم اوحدی در حوزه بازاریابی محتوایی در گروه کودک و خانواده است.

نیلوفر حاجی علی بیگ

تحلیلگر کسب و کار

بررسی مداوم وضعیت رقبای داخلی، محصولات و سرویس های عرضه شده توسط آنها و همچنین بررسی مستمر شرایط بازار به منظور مشارکت در تدوین و به روزرسانی طرح کسب و کاری محصولات گروه کودک و خانواده، در حیطه مسئولیت خانم حاجی علی بیگ قرار میگیرد.

نگین حسین‌زاده

کارشناس تصویرساز

طراحی همه تصاویر متعلق به کیدزی‌لند از جمله کاراکترها، آیکن‌ها، لوگوها و حتی استیکرها و آواتارهای مورد استفاده در محصولات کیدزی‌لند، و در نهایت تعامل با سایر اعضای گروه به منظور استفاده از این المان‌ها در محصولات مختلف، از اهم وظایف خانم حسین‌زاده در گروه کودک و خانواده است.

مینا حیدری

کارشناس تولید محتوا

تولید محتوای دیجیتال مورد استفاده در تمام محصولات کیدزی‌لند، متناسب با سلیقه گروه‌های مختلف کاربران و همچنین منطبق با لحن مورد نظر کیدزی‌لند، از جمله اهم وظایف خانم حیدری در گروه کودک و خانواده است.

ستایش رشیدی

کپی رایتر

تولید محتوای متنی مورد استفاده در تمام محصولات کیدزی‌لند، از کلمات به کار رفته در هر محصول B2C گرفته تا متون کاتالوگ‌ها و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، توسط خانم ستایش رشیدی انجام می‌شود.

مسعود حسینی

توسعه دهنده بک اند

توسعه زیرساخت‌های لازم برای محصولات و سرویس‌های کیدزی‌لند، مطابق با نیازمندی‌های اعلام شده و انتخاب بهترین راه‌حل‌ها جهت ایجاد آن‌ها و همچنین تعامل با اعضای دیگر تیم فنی برای استفاده از این زیرساخت ها، از اهم وظایف آقای حسینی در گروه کودک و خانواده است.

فرزاد فرازمند

توسعه دهنده اندروید

توسعه محصولات مبتنی بر موبایل برای سیستم عامل اندروید اصلی‌ترین وظیفه آقای فرزاد فرازمند هست که شامل تعامل با طراح محصول برای پیاده‌سازی کامل طرح‌ها از یک سو، و تعامل با توسعه دهنده بکند برای استفاده بهینه از زیرساخت‌های کیدزی از سوی دیگر می‌شود.

مریم موحدمنش

تحلیلگر سیستم

همکاری با اعضای فنی گروه در طراحی بهینه‌ترین روال‌ها و راه‌حل‌ها برای هر نیازمندی و همچنین مستندسازی روش پیاده‌سازی هر نیازمندی در لایه فنی و در نهایت تعامل با سایر اعضا به منظور تست محصولات،‌ از اهم وظایف خانم موحدمنش به عنوان تحلیلگر سیستم است.

علیرضا نیکوکار

مشاور تجربه کاربری

همکاری با تیم توسعه محصول برای ایجاد تجربه کاربری یکپارچه و در عین حال متنوع‌سازی فعالیت‌های کاربران کیدزی‌لند از یک سو، و همکاری با مدیریت گروه جهت ایجاد نقشه راه بالادستی محصولات و سرویس‌های گروه کودک و خانواده از سوی دیگر، از اهم وظایف آقای نیکوکار در گروه کودک و خانواده است.