تیم پلی‌پاد

پویا ایماندار

مدیر پروژه

تیمی باانگیزه و خلاق پیشبرد پروژه پلی‌پاد را بر عهده گرفته و مسئولیت کلی پروژه، راهبری و برنامه‌ریزی‌های لازم را مدیریت پروژه انجام می‌دهند. این فعالیت‌ها هم در شاخه‌ های فنی و هم کسب و کاری انجام می‌شود.

علی خان‌بابایی

سرپرست فنی

پلی‌پاد انواع بی‌شماری از سرویس‌ها و پلتفرم‌ها را در دل خود دارد که در گذر زمان تولید می‌شوند؛ رسیدگی به امور فنی و پیاده‌سازی تمام این سرویس‌ها و پلتفرم‌ها وظیفه دشواری است که به دوش ایشان واگذار شده است.

کوثر نخعی

مالک محصول

وقتی گروهی نوآور و باانگیزه کنار یکدیگر فعالیت می‌کند، باید حتما راهی ارتباطی بین تمام اعضا و مشتریان برقرار باشد. اتصال پل ارتباطی این پروژه را خانم نخعی ایجاد می‌کنند و علاوه بر این عهده‌دار مدیریت نیازمندی‌های محصول جهت دست یافتن به نتیجه‌ای محبوب و کارا هستند.

فهیمه زیودار

کارشناس ارشد توسعه اندروید

موبایل‌های اندرویدی از جمله بهترین بسترها برای تجربه بازی‌ها هستند و پلی‌پاد هم تمام خدماتش را به صورت جاری و آنلاین و بدون نیاز به نصب هر بازی به صورت مجزا به کاربران اندروید ارائه می‌کند. امور مربوط به برنامه نویسی اندروید پلی‌پاد توسط ایشان هدایت می‌شود.

حسین گل‌محمدی

کارشناس ارشد تولید محتوا و انیمیشن

محتواهای تصویری و گرافیکی پلی‌پاد مانند پیش پرده بازی‌ها، انیمیشن‌ها، جلوه‌های ویژه، فیلم‌های مورد نیاز برای نمایشگاه‌ها و هر چه در این شاخه می‌گنجد، به تخصص و مهارتی بالا نیاز دارد که ایشان به خوبی از پس آنها بر آمده است.

علیرضا محمدی

کارشناس توسعه کسب و کار

کارشناس توسعه کسب و کار پلی‌پاد اموری مانند تبلیغات، جذب سرمایه و اسپانسرینگ، تحلیل عملکرد تیم برای بررسی تاثیرگذاری آن بر خود محصول و بازار و غیره را بر عهده دارد. ایشان به طور کلی ارتباطات کسب و کاری خارجی پلی‌پاد را به بهترین شکل مدیریت و ارزش‌گذاری می‌کنند.

حامد مهرعلی

اپراتور ارشد برگزاری Esport

برگزاری رویدادها و جشنواره‌ها، ساخت و برگزاری لیگ‌ها و مسابقات الکترونیکی، داوری و امتیازدهی، تعیین جایزه‌ها و هر چه که به شاخه ایسپورت مربوط‌ می‌شود از جمله بخش‌هایی است که حسابی بین گیمرها طرفدار دارد و توسط ایشان هدایت می‌شود.

سیمین السادات بدری

کارشناس ارشد توسعه سیستم

مزیت اصلی هر پلتفرمی دسترسی آسان به آن است و پلتفرم پلی‌پاد هم برای کامپیوترهای شخصی مجهز به هر سه سیستم عامل ویندوز، مکینتاش و لینوکس طراحی شده است. کدنویسی و توسعه این بخش‌ها به ایشان به عنوان کارشناس ارشد توسعه سیستم سپرده شده است.

محمدباقر سلحشور

کارشناس ارشد هوش مصنوعی

بعضی بازی‌های استریمی به هوش مصنوعی و الگوریتم‌ها یادگیری ماشین نیاز دارند تا به عنوان حریفی قدرتمند گیمر را به چالش بکشند. چه کسی بهتر از آقای سلحشور برای توسعه هوش مصنوعی و برنامه نویسی و کارشناسی ارشد این شاخه.

سجاد علوی

کارشناس توسعه سرور ابری

برای اجرای هر عملیاتی از طریق دستگاه‌هایی که سرویس‌های پلی‌پاد را اجرا می‌کنند، نیازاست سرویس و برنامه این عملیات در سرورهای ابری نوشته و تعریف شده باشد. وظیفه نگهداری، تغییر و یا اضافه کردن این سرویس‌ها در سرور، به عهده دستان باکفایت ایشان است.