تیم پادیوم

عاطفه موفقی

راهبر کسب‌وکار

راهبری و همسویی تیم‌های مختلف در «بازارچه API و خدمات دیجیتال» بر عهده عاطفه موفقی است. این بازارچه در جایگاه پنجره‌ی ارتباطی سرزمین هوشمند پــاد با اکوسیستم استارتاپی و کسب‌وکارهای دیجیتال کشور، می‌کوشد تا علاوه بر زیرساخت دیجیتال پــاد، سبد گسترده‌ای از خدمات سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها را نیز تجمیع کند تا کسب‌وکارها بتوانند به سادگی و از یک کانال، تمام خدمات دیجیتال مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مهدی علیشیر

مدیر اجرایی

تعامل با تأمین‌کنندگان و سرویس‌دهندگان API بر عهده مهدی علیشیر است. این فرآیند شامل شناسایی تأمین‌کنندگان، مذاکره و عقد قرارداد با آن‌ها است. او همچنین مدیریت نشست‌ها، رویداد‌ها و حضور در نمایشگاه‌ها را به عهده دارد.

سارا تمدن

مدیر پروژه

زمان‌بندی، برنامه‌ریزی، شکست کارها، کنترل پیشرفت و ارزیابی عملکرد پادیوم، از مسئولیت‌های مهم سارا تمدن است. او همچنین در زمینه کنترل عملکرد محتوا و وبسایت پادیوم، با تیم محتوا در تعامل است.

مهدی ملکی‌فر

مدیر توسعه کسب‌وکار

تحلیل بازار، طراحی کسب‌وکار و تدوین استراتژی‌های توسعه پادیوم بر عهده اوست. او همچنین می‌کوشد مدل‌هایی فراتر از خرید یا فروش سرویس، برای همکاری پادیوم با نهادها و شرکت‌های مختلف طراحی کند.

شهروزه مقدم

مسئول فروش و مراقبت از مشتری

برقراری ارتباط با مشتریان و پیشبرد مسیر همکاری، عقد قرارداد و آشناسازی مشتریان با محصول و خدمات پادیوم بر عهده شهروزه مقدم است. او می‌کوشد تا مشتریان برای استفاده از خدمات پادیوم، هیچ گونه چالش و ابهامی نداشته باشند.

محمد سیفی دلی

پشتیبان فنی

تعریف و تست سرویس‌ها روی پادیوم، آشناسازی مشتری با زیرساخت فنی پادیوم، پاسخ به پرسش‌ها و ابهام‌های فنی، کنترل مستندات سرویس‌ها و پیگیری عملکرد صحیح سرویس‌ها بر عهده محمد سیفی دلی است.

نرگس بخشی

مسئول رسانه‌های دیجیتال

ارتباط با رسانه‌های انبوه، تولید محتوا به منظور همکاری با رسانه‌ها، ارتباطات ایمیلی و همچنین برنامه‌ریزی رویدادهای پادیوم بر عهده نرگس بخشی است. او همچنین با تیم محتوا به منظور همسویی راهبردی هرچه بیشتر، در ارتباط است.