تیم پادیوم

عاطفه موفقی

راهبر کسب‌وکار

راهبری و همسویی تیم‌های مختلف در «بازارچه API و خدمات دیجیتال» بر عهده عاطفه موفقی است. این بازارچه در جایگاه پنجره‌ی ارتباطی سرزمین هوشمند پــاد با اکوسیستم استارتاپی و کسب‌وکارهای دیجیتال کشور، می‌کوشد تا علاوه بر زیرساخت دیجیتال پــاد، سبد گسترده‌ای از خدمات سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها را نیز تجمیع کند تا کسب‌وکارها بتوانند به سادگی و از یک کانال، تمام خدمات دیجیتال مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مهدی علیشیر

مدیر اجرایی

تعامل با تأمین‌کنندگان و سرویس‌دهندگان API بر عهده مهدی علیشیر است. این فرآیند شامل شناسایی تأمین‌کنندگان، مذاکره و عقد قرارداد با آن‌ها است. او همچنین مدیریت نشست‌ها، رویداد‌ها و حضور در نمایشگاه‌ها را به عهده دارد.

سارا تمدن

مدیر پروژه

زمان‌بندی، برنامه‌ریزی، شکست کارها، کنترل پیشرفت و ارزیابی عملکرد پادیوم، از مسئولیت‌های مهم سارا تمدن است. او همچنین در زمینه کنترل عملکرد محتوا و وبسایت پادیوم، با تیم محتوا در تعامل است.

مهدی ملکی‌فر

مدیر توسعه کسب‌وکار

تحلیل بازار، طراحی کسب‌وکار و تدوین استراتژی‌های توسعه پادیوم بر عهده اوست. او همچنین می‌کوشد مدل‌هایی فراتر از خرید یا فروش سرویس، برای همکاری پادیوم با نهادها و شرکت‌های مختلف طراحی کند.

شهروزه مقدم

مسئول فروش و مراقبت از مشتری

برقراری ارتباط با مشتریان و پیشبرد مسیر همکاری، عقد قرارداد و آشناسازی مشتریان با محصول و خدمات پادیوم بر عهده شهروزه مقدم است. او می‌کوشد تا مشتریان برای استفاده از خدمات پادیوم، هیچ گونه چالش و ابهامی نداشته باشند.

محمد سیفی دلی

پشتیبان فنی

تعریف و تست سرویس‌ها روی پادیوم، آشناسازی مشتری با زیرساخت فنی پادیوم، پاسخ به پرسش‌ها و ابهام‌های فنی، کنترل مستندات سرویس‌ها و پیگیری عملکرد صحیح سرویس‌ها بر عهده محمد سیفی دلی است.

نرگس بخشی

مسئول رسانه‌های دیجیتال

ارتباط با رسانه‌های انبوه، تولید محتوا به منظور همکاری با رسانه‌ها، ارتباطات ایمیلی و همچنین برنامه‌ریزی رویدادهای پادیوم بر عهده نرگس بخشی است. او همچنین با تیم محتوا به منظور همسویی راهبردی هرچه بیشتر، در ارتباط است.

پویان مجتهدپور

کارشناس توسعه فنی و پادیزگی

انجام کارهای فنی و پادیزگی از طراحی بانک اطلاعاتی تا کدنویسی را انجام می‌دهد و این موضوع موجب می‌شود که با تیم‌های مختلف همکاری داشته باشد. چالش بخش جدایی‌ناپذیر از کار روزانه اوست.

فرزانه میرقاسمی

مسئول کنترل پروژه بازاریابی دیجیتال

هاب هماهنگ‌کننده‌ی اقدامات بازاریابی دیجیتال پادیوم است. او علاوه بر کنترل پروژه، طراحی پروژه‌های بازاریابی و رویدادهای پادیوم را به عهده دارد.

امیرپارسا طالعی‌نیا

کارشناس ارتباط با مشتری

تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل و تعامل با مشتریان و کسب‌وکارهای سرویس‌گیرنده پادیوم، جهت ارائه سرویس‌ها با مناسب‌ترین روش را بر عهده دارد.