تیم پادنوتیفیکیشن

صادق بخشنده‌ سجاد

مالک محصول

همکاری با اعضای گروه و تعامل با ذینفعان به منظور شناسایی نیازمندی مشتریان و برنامه‌ریزی برای پیاده‌سازی این نیازمندی‌ها، مجموعه اموری است که آقای بخشنده به خوبی به آن‌ها رسیدگی می‌کند.

فاطمه خجسته

راهبر فنی

رهبری تیم فنی و کمک به توسعه دهنده‌های تیم جهت پیشرفت تیمی و فردی و همچنین پیشبرد پروژه براساس استوری‌های موردنیاز مالک محصول، بر عهده ایشان است.

علی مجاهد خلیل‌آباد

توسعه‌دهنده بک‌اند

توسعه منطق و ساختار برنامه، ارتباط با پایگاه داده و طراحی و پیاده‌سازی سرویس‌های موردنیاز جهت استفاده کاربران بر عهده اعضای تیم پویای بک‌اند است و آقای مجاهد به عنوان عضوی از این تیم فعالیت می‌کند.

یاسین رمضان

توسعه‌دهنده بک‌اند

توسعه منطق و ساختار برنامه، ارتباط با پایگاه داده و طراحی و پیاده‌سازی سرویس‌های موردنیاز جهت استفاده کاربران بر عهده اعضای تیم پویای بک‌اند است و آقای رمضان به عنوان عضوی از این تیم فعالیت می‌کند.

نرگس شفازاده

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

طراحی ظاهر گرافیکی برنامه و پیاده سازی رابط کاربری موردنیاز مشتری را انجام می‌دهد و کدهای نوشته شده در پس پروژه را برای کاربران قابل دسترس و استفاده می‌کند.

پردیس دلیری

کارشناس تست محصول

خانم دلیری تست نهایی محصول و ارائه گزارش‌های در خصوص باگ‌های مشاهده شده در برنامه را بر عهده دارد تا محصولی بدون مشکل در اختیار کاربر قرار گیرد.