تیم پادباکس

محمد حسین نورانیان

مدیر پروژه

مدیر پروژه پادباکس کسی ا‌ست که مدیریت و برنامه‌ریزی کلان تیم برای رسیدن به اهداف پروژه را انجام می‌دهد. نظارت بر حرکت تیم در مسیر مشخص‌شده و هدایت پروژه به نقطه‌ی مورد نظر از مسئولیت‌های ایشان است.

فرهاد سارانی

مدیر کسب و کار

نظارت بر انجام امور تحقیقات بازار، برندسازی، تدوین سیاست‌ها و استراتژی‌های مرتبط با بازار، شناسایی و تحلیل رقبا، برگزاری جلسات کسب‌وکاری، نظارت بر تمام فرآیندهای بازاریابی آنلاین و آفلاین و به‌ طور کلی نگاه به محصول براساس نیاز بازار و مشتریان را برعهده دارند.

محسن احمدی نیا

سرپرست فنی

 تحقیق، توسعه و انجام مطالعات میدانی در بخش فناوری‌های نوین و نظارت بر اجرای دقیق آن‌ها در تیمِ فنی، توسط ایشان انجام می‌شود. هم‌چنین نقش پررنگ آقایِ احمدی نیا در مدیریت و سرپرستی فنی تیم پادباکس را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

زهرا بیاتیانی

مدیر محصول

ایشان مسئولیت بررسی و انجام تحقیقات لازم برای فرآیند تولید و توسعه‌ی محصول را از شروع ایده‌ی پادباکس تا امروز به‌عهده داشته اند. ازطرفی، همراهی مستمر با مدیر کسب‌وکار و سرپرست فنی تیم و شناخت نیازمندی مشتریان هدف، به‌علاوه‌ی ایجاد هماهنگی و نظارت بر اعضای تیم پادباکس در مسیر پیش‌رو از مسئولیت‌های خانم بیاتیانی است.

محمد علی کرمی

کارشناس ارشد توسعه اندروید

پادباکس به‌عنوان یک محصول اندرویدی، نیازمند طراحی، پیاده‌سازی و تجزیه و تحلیل‌هایی است که تخصص شخصِ آقای کرمی است. هدایت و سرپرستی تیم کارشناسان توسعه‌ی اندروید هم از مسئولیت‌های اصلی ایشان به حساب می‌آید.

محمد فهیم

کارشناس سخت افزار

ایشان مسئول طراحی، پیاده‌سازی و تستِ ریز و درشتِ سخت‌افزارهای مرتبط با پادباکس هستند.

فرید توفیقی

کارشناس DevOps

مثل همه‌ی کارشناسان devops مسئولیت عملیاتِ توسعه‌ را در فرآیند خلق محصول، ایفا می‌کنند. به‌عبارت دیگر، راه‌اندازی، پیاده‌سازی و نگه‌داری سرویس‌ها و سرورهای پادباکس را آقا فرید، برعهده دارد.

یاسمن احمدی

گرافیست

نقشِ خاطره می‌زنند بر هرگونه طرح و رنگی که در پادباکس می‌بینید. مسئولیت طراحی و اجرای رنگ، ریتم، تقارن و تعادل در گوشه و کنارِ پادباکس برعهده‌ی خانم احمدی است.

مرتضی شجاعی

کارشناس فرانت اند

توسعه دهنده برنامه وب مدیریت پادباکس شامل مدیریت محتوا و هر آنچه به رابط کاربری نمایی که پیش روی مخاطب قرار می‌گیرد ایشان هستند، ضمن اینکه بررسی و پایش کیفیت‌سرویس‌های‌پادباکس را هم طبق مهارت‌های خودشان بر عهده گرفته‌اند.

هدی بهرادمهر

کارشناس توسعه اندروید

ایشان دستِ راستِ آقای کرمی هستند و مسئولیت طراحی، تجزیه، تحلیل و پیاده‌سازی پادباکس در بخش اندروید را برعهده دارد.

الهه نجفی

کارشناس توسعه اندروید

دست چپ آقای کرمی در توسعه‌ی پادباکس و طراحی، پیاده‌سازی و تجزیه و تحلیل این محصولِ اندرویدی، الهه خانمِ نجفی است.

سمانه صالحی نیک

کارشناس بازاریابی محتوایی

بررسی و انتخاب محتوای ارزشمند برای انتشار در محیط پادباکس، مسئولیت سمانه خانمِ صالحی نیک است. ضمنا جذب و نگه‌داری مشتریان به‌کمک طراحی، تدوین و ساماندهی محتوای آنلاین و آفلاین براساس راهبردهای تعیین‌شده و انتشار آن‌ها را در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی را خانم صالحی نیک انجام می‌دهد.