تیم پادباکس

فرهاد سارانی

راهبر پروژه پادباکس

وظیفه سیاست‌گذاری و اجرای راهبردهای بازاریابی بر عهده اوست و تلاش می‌کند پادباکس به بهترین شکل ممکن در بازار معرفی شود.همچنین با دقت بالا و پشتکار بسیار زیاد تلاش می‌کند با کمک اعضای تیم به نتیجه ای درست، دقیق و هماهنگ برسد.

محسن احمدی‌نیا

سرپرست فنی

او رهبری فنی تیم را بر عهده دارد و تلاش می‌کند با تحقیق و مطالعه‌های میدانی در بخش فناوری‌های نوین، همیشه پادباکس را روی لبه تکنولوژی حرکت دهد.

سارا بیاتیانی

مدیر محصول

او نیاز کاربرهای پادباکس را شناسایی کرده و  به عنوان نماینده  آن‌ها به تیم محصول منتقل می‌کند. همچنین با دقت و نظم زیاد با ایجاد هماهنگی بین اعضای تیم به پیشرفت و بهینه‌سازی پادباکس سرعت می‌بخشد.

سپهر نصیحت‌گر

سرپرست محتوا

تدوین استراتژی‌های محتوایی پادباکس بر عهده اوست و با هدایت اعضای تیم محتوا سعی می‌کند ظرفیت‌های محصول به خوبی برای کاربرها روشن شود.

محمد علی کرمی

کارشناس ارشد توسعه اندروید

او با هدایت تیم کارشناسان توسعه اندروید، تلاش می‌کند نرم‌افزار پادباکس در مسیر طراحی و پیاده‌سازی قرار گیرد و به بهترین نحو کار کند.

علی خان‌بابایی

کارشناس ارشد نرم‌افزار

او با معماری نرم‌افزار و توسعه بک‌اند سعی می‌کند پادباکس را از پشت صفحه‌های سیاه و خط‌خطی به دست کاربر برساند.

شیما نیک‌پور

کارشناس ارشد طراح رابط کاربری

او تلاش می‌کند با طراحی‌های به‌روز و جذاب، پادباکس با شکل کاربردی و دوستانه‌ای در اختیار کاربر قرار داده شود تا بتواند با راحتی و لذت، تایم زیادی را در این پلتفرم گردش کند.

سحر اسماعیلی شایان

کارشناس مطالعات بازار

وظیفه مهم او در تیم، بررسی شرایط بازار و ارزیابی سرویس‌های مشابه برای تعیین موقعیت پادباکس نسبت به دیگر رقباست.

پارسا افشاری‌کیا

کارشناس توسعه بازار

بیشترین وقت او در طول روز با اعداد و ارقام و نمودارها می‌گذرد؛ با تحلیل داده‌های کاربران و شناسایی بازارهای احتمالی تلاش می‌کند به ارتقای موقعیت پادباکس کمک کند.

زهرا نیک‌بخش

کارشناس بازاریابی و فروش

شناسایی و  معرفی ارزش محصول به کاربر، بر عهده اوست. همچنین با معرفی و تبلیغ سرویس‌های مختلف به بهترین شکل، مشتری‌های بیشتری را به استفاده از پادباکس جذب می‌کند.

یاسمن احمدی

کارشناس رابط کاربری

او با تولید و اجرای طرح‌های گرافیکی مختلف، سعی می‌کند پیچیدگی‌های پادباکس را با ساده‌ترین و بهترین حالت ممکن به چشم کاربر برساند.

فرید توفیقی

کارشناس DevOps

مسئولیت راه‌اندازی، پیاده‌سازی و نگه‌داری سرویس‌ها و سرورهای پادباکس بر عهده اوست. پشتیبانی و زحمت او شبانه‌روزی است تا مشکلی برای محصول پیش نیاید.

محمد فهیم

کارشناس سخت‌افزار

مسئولیت طراحی، پیاده‌سازی و تست سخت‌افزارهای مرتبط با پادباکس را بر عهده دارد تا همه چیز دقیق و درست کار کند.

الهه نجفی

کارشناس توسعه اندروید

او در بخش توسعه نرم‌افزار اندرویدی پادباکس تلاش می‌کند بخش‌های مربوط به طراحی و پیاده‌سازی و تحلیل این نرم‌افزار بدون عیب و نقص باشد.

سمانه صالحی‌نیک

کارشناس DevOps

بارگذاری محتواهای مختلف سرویس‌های پادباکس از جمله وظایفی است که او بر  عهده دارد. همچنین به‌روز بودن همیشگی اطلاعات روی پادباکس نیز  حاصل دقت و تلاش اوست.

هدی بهرادمهر

کارشناس توسعه نرم‌افزار اندروید

مسئولیت طراحی، پیاده‌سازی و تست سخت‌افزارهای مرتبط با پادباکس را بر عهده دارد تا همه چیز دقیق و درست کار کند.

علی ابراهیمی

کارشناس تست نرم‌افزار

آزمایش‌های نهایی محصول را انجام می‌دهد و تلاش می‌کند با ارائه گزارش از عملکرد و اشکال‌های احتمالی، محصولی بی‌عیب و نقص به دست کاربر برسد.

سارا حسن‌زاده

دبیر محتوا

او تمام فرآیندهای تیم محتوا را زیر نظر می‌گیرد و متعهد است که تقویم محتوایی دقیق و منظم اجرا شود تا پادباکس در شبکه‌های اجتماعی به بهترین شکل بدرخشد.

نوشین کاوئیان

طراح گرافیک

او یکی از ماهرترین و خوش سلیقه‌ترین گرافیست‌هاست که طراحی بنرها و طرح‌های گرافیکی مختلف را بر عهده دارد. زیبایی و شاد بودن رنگ‌ها و فضای پادباکس، حاصل ذوق و سلیقه اوست.

پری‌ناز جعفری

طراح گرافیک

در کنار کمک به تدوین سیاست‌های بصری، با تولید طرح‌های گرافیکی مختلف سعی می‌کند شبکه‌های اجتماعی پادباکس از نظر بصری درست و جذاب باشند.

پویا خدیش

کپی‌رایتر

 کارگردانی خوانده و با کلمات کار دارد. جذاب ‌تر شدن محتواهای شبکه‌های اجتماعی و اضافه شدن مایه طنز به آن‌ها، حاصل مهارت اوست.