تیم پاداسپیس

آروین رکنی

مالک محصول

او در دو بخش پروژه‌های مشتری محور و پیشنهادی، با توجه به هدف اصلی پروژه، نیازمندی‌ها را بررسی می‌کند و به مواردی که می‌توانند پروژه را در محوریت و مسیر درستی هدایت کنند، تقسیم‌بندی کرده و داستان محصول را شکل می‌دهد. و مطابق آن تا رسیدن به محصولی قابل استفاده و اولیه پیش می‌برد.

آرش مغانی طرقی

راهبر فنی

با توجه به اینکه ممکن است توسعه‌دهنده‌ها تجربه کافی تولید محصول یا شناخت کافی از محصولات و زیر ساخت‌ها را نداشته باشند، محوریت کار او به عنوان راهبر فنی، پیشبرد و تحلیل فنی استوری‌هایی است که مالک محصول برآورد کرده است و همچنین سنجش ساختار نیازمندی‌های فنی پروژه نیز بر عهده اوست.

رضا شریفی

توسعه‌دهنده موبایل

هر برنامه کاربردی که کاربر عام دارد با توجه به فراگیری گوشی‌های هوشمند در سیستم عامل‌های مختلف، نیاز به برنامه‌ای مناسب موبایل نیز دارد که توسعه این بخش بر عهده تیم توسعه‌دهنده موبایل است و آقای شریفی عضوی از این تیم پویا است.

مهیار ژیانی جانان

توسعه‌دهنده موبایل

آقای ژیانی نیز در تیم توسعه برنامه موبایل، به توسعه و برنامه‌نویسی برنامه‌های موبایل می‌پردازد تا کاربران بهترین تجربه استفاده را داشته باشند.

صادق بخشنده سجاد

توسعه‌دهنده موبایل

آقای بخشنده به عنوان عضوی از تیم توسعه نرم‌افزارهای موبایل، به همراه تیم در پیشبرد پروژه‌های این بخش، ایفای نقش می‌کند.

سبحان اخوان مهدوی

توسعه‌دهنده بک‌اند

بک‌اند به عبارتی هسته و مغز یک سایت است که وظیفه کنترل منطق آن را بر عهده دارد. سایت‌های دینامیک به برنامه نویس بک اند نیاز دارند تا منطق سایت را به وسیله زبان‌های برنامه‌نویسی پیاده‌سازی کنند. او از برنامه‌نویسان این بخش از پروژه است.

مریم صابری کلاته زمان

توسعه‌دهنده بک‌اند

توسعه منطق و ساختار برنامه، ارتباط با پایگاه داده و طراحی رابط برنامه‌نویسی کاربردی برای استفاده کاربران، بر عهده اوست.

نادر وفائی

توسعه‌دهنده بک‌اند

کار با داده‌های‌خام، پیاده سازی منطق فرایندها و در نهایت طراحی و ارائه رابطهای برنامه‌نویسی کاربری برای استفاده کاربر نهایی یا توسعه‌دهنده فرانت‌اند، از جمله وظایف او در این نقش است.

محسن ماهوسکی

توسعه‌دهنده وب

در پروژه‌های دیجیتال، نمای بیرونی که مخاطب به عنوان ظاهر پروژه می‌بیند، به همت توسعه دهنده وب تهیه می‌شود. برنامه‌نویسی و توسعه این بخش بر عهده اوست.

زهرا ارشاد

اسکرام مستر

تعیین ارزش‌های تیم بر اساس قواعد سیستم چابک، برگزاری جلسات اسکرامی، پیگیری فرایندهای انجام شده توسط اعضای تیم و اموری که به بازدهی حداکثری تیم کمک می‌کند، از جمله کارهایی است که او با صبوری انجام می‌دهد.

پیوند‌های مرتبط