تیم هوش مصنوعی

مهدی ایل بیگی

سرپرست فنی فناوری‌های هوش مصنوعی

علاوه بر سرپرستی فنی تیم فناوری‌های هوش مصنوعی، برنامه ریزی‌های امور و به طور کلی مدیریت این پروژه بر عهده ایشان بوده و بار ایجاد انگیزه و هدایت اهالی تیم را به دوش می‌کشند.

محمد امینیان

مدیر فنی پردازش زبان طبیعی

برنامه ریزی‌های استراتژیک، فنی و انتخاب روش و مدیریت گروه پردازش زبان طبیعی در تیم هوش مصنوعی از جمله اموری است که در طول روز توسط ایشان انجام می‌شود. او حتی توسعه دهنده ارشد تیم هم محسوب می‌شود.

ابراهیم پرچم

دانشمند ارشد داده

امکانی به اسم تشخیص کاراکتر نوری وجود دارد که می‌تواند مثلا با قرار دادن دوربین روی کارت بانکی، شماره کارت یا CVV2 را بخواند. آقای پرچم به عنوان خبره پردازش تصویر و یادگیری عمیق، بخش توسعه و برنامه نویسی پروژه‌های تشخیص کاراکتر نوری و همینطور تشخیص امضا را بر عهده گرفته است.

حسین شهامت

دانشمند ارشد داده

کارشناس ارشد داده تیم هوش مصنوعی به نبرد با پروژه‌های تقلب و کلاهبرداری به صورت آنلاین و به کمک هوش مصنوعی رفته است؛ کاری که از دست هر کسی بر نمی‌آید.

مجتبی ترابی

کارشناس توسعه دهنده

کدنویسی و توسعه پروژه روبین‌زی و جستجوی هوشمند از جمله امور دشواری در زمینه توسعه پروژه‌های هوش مصنوعی است که ایشان به خوبی از پس آن بر آمده است.

فرزانه ذبیحی

کارشناس پردازش زبان طبیعی

برای پردازش زبان طبیعی، ابزار مختلفی مانند تشخیص دهنده جمله، تشخیص دهنده نوع کلمه از نظر فعل و صفت، تشخیص نقش گرامری و … نیاز است. تجربه ایشان در توسعه اینگونه ابزار در تیم هوش مصنوعی مثال‌زدنی است.

محمد امین فهامی

کارشناس توسعه دهنده

توسعه ابزار یادگیری عمیق و توسعه ابزار پردازش زبان طبیعی به صورت همزمان از جمله اموری است که مدیریت قوی و همکاری شایسته می‌طلبد و ایشان به خوبی از پس همه آنها بر آمده است.

نعمت اله سعیدی

کارشناس توسعه دهنده

توسعه و کدنویسی پروژه بازیابی محتوایی تصویر تیم هوش مصنوعی به مهارت بالایی نیاز دارد. برای همین منظور ایشان کارشناسی توسعه بخش را عهده‌دار شده‌اند.

زهرا جهانشیری

کارشناس ارشد توسعه دهنده مدل‌های یادگیری عمیق

پردازش زبان طبیعی بر ارتباط بین انسان و رایانه متمرکز است. در واقع به طور کلی و به زبان ساده، مجموعه عملیاتی که در هر زمینه‌ای زبان طبیعی انسان را برای رایانه قابل فهم می‌کند. ایشان با تجربه‌ای بالا در توسعه مدل‌های یادگیری عمیق، مشغول حل مسائل این حوزه هستند.

بهنام حسن بیگی

کارشناس MLOps

محصولی که توسط تیم‌های مختلف توسعه پیدا می‌کند، قبل ازاینکه به مرحله تجاری‌سازی و استقرار برسد، باید توسط تیم توسعه عملیات بررسی شده و نسخه مرتب و آماده سیستم را برای استقرار تحویل دهد. مهارت ایشان در کارشناسی و هماهنگی تیم توسعه امور را تسهیل بخشیده است.