تیم امنیت پلتفرم مرکزی

احسان مشیر

مالک محصول

تحلیل و تعریف نیازمندی‌ها و چشم‌انداز سرویس‌های هسته مرکزی پلتفرم پاد شامل مدیریت دسترسی، احراز هویت، تقویم و بستر فروش سرویس، و پاسخگویی به نیازهای محصولات از مسئولیت‌های اصلی ایشان می‌باشد. این فعالیت‌ها هم در شاخه‌‌های فنی و هم کسب‌وکاری انجام می‌شود و مالک محصول مسئول پیشبرد اهداف در بلند مدت می‌باشد.

سید صدرالدین حیدری

راهبر فنی

رهبری تیم توسعه و برنامه‌نویسی در تیم امنیت پلتفرم مرکزی توسط ایشان انجام می‌شود تا محصولات عملکرد فنی بی‌نقصی داشته باشند.

هلیا حسین‌زاده

دستیار مالک محصول

ایشان پیگیری و ارتباط مستمر در خصوص امور محوله به تیم از طریق مشتریان داخلی و خارجی را بر عهده دارد و همچنین وظیفه تست و مستندسازی سرویس‌های توسعه داده شده در تیم را دارد.

ناصر تیموری

کارشناس توسعه نرم‌افزار

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مربوط به پاد هسته امنیتی آن محسوب می شود. از مهم‌ترین وظایف او پیاده سازی و بهینه سازی سرویس های امنیت پادACL است. همچنین در طراحی و توسعه محصول تقویم نیز همکاری دارد.

مهرداد ایل‌بیگی

کارشناس توسعه نرم‌افزار

ایشان در توسعه و پیاده‌سازی سرویس‌های موجود در پاد و توسعه بخش احراز هویت (SSO) انجام وظیفه می‌کند.

مرضیه خدیوی‌نیا

کارشناس توسعه نرم‌افزار

در بخش بستر سرویس‌دهی یا فروش API  (servicecall)، امور مربوط به طراحی و توسعه پلتفرم، رفع مشکلات و پیاده‌سازی نیازمندی‌های جدید بر عهده ایشان است.

محمدعلی رمضانی

کارشناس توسعه نرم‌افزار

تولید هر محصول نرم‌افزاری با همکاری تیم توسعه دهندگان آن امکان‌پذیر خواهد بود. همکاری در توسعه سمت بک‌اند در حوزه SSO از ایشان است.