جشنواره یلدایی پادرو با جایزه دو عدد آیفون ۱۳

هم فروشنده هم مشتری برنده است

پادرو به مناسبت فرارسیدن شب یلدا و در راستای حمایت از مشتریان، جشنواره‌ای ویژه تدارک دیده که طی آن جوایزی ارزشمند شامل دو عدد آیفون ۱۳ به کاربران اهدا می‌کند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، این کمپین شامل هر دو بخش فروشگاه‌های پادرویی و مشتریان این کسب‌وکارها می‌شود. به این ترتیب که در طول جشنواره یک عدد آیفون ۱۳ بین فروشگاه‌های متصل به پلتفرم لجستیک پادرو و یک عدد آیفون ۱۳ دیگر بین خریداران و مشتریان آنها قرعه‌کشی خواهد شد.

در طول این کمپین که از ۲۰ آذر آغاز و تا ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت، هر فروشگاه می‌بایست موفق شود بیشتر از ۱۸ سفارش موفق از سمت مشتری‌ها دریافت کند و هر کدام از این سفارش‌ها باید حداقل ۵۰ هزار تومان ارزش داشته باشند.

در بین مشتریان نیز هر خریدار باید حداقل یک سفارش بیشتر از ۵۰ هزار تومان را از طریق لینک پادرویی فروشگاه‌های اینستاگرامی به ثبت برساند تا در قرعه‌کشی آیفون ۱۳ وارد شود.

پس به این طریق یک نفر از بین مشتریان فروشگاه‌های اینستاگرامی که از پادرو سرویس می‌گیرند و یک نفر از فروشندگان که به پادرو متصل هستند برنده جایزه‌های جشنواره یلدای آیفون ۱۳ خواهند شد.

علاوه بر این در همین بازه زمانی یعنی ۲۰ الی ۳۰ آذر ماه، دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرام پادرو فرصت دارند ۵ فروشگاه اینستاگرامی مورد نظرشان را زیر آخرین پست اسم ببرند (تگ و منشن). به قید قرعه به پنج نفر از این افراد تا سقف یک میلیون تومان اعتبار خرید از همان فروشگاهی که اسم بردند اعطا خواهد شد.

گفتنی است پادرو در هلدینگ فناپ و بر بستر سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته و به عنوان بزرگ‌ترین زیرساخت مدیریت خدمات حمل‌و‌نقل و لجستیک فناورانه در کشور فعالیت می‌کند.

مشتریان پادرو با توجه به نیازها و توانمندی‌های فنی خود، می‌توانند از طریق API (رابط برنامه‌نویسی کاربردی) یا نسخه‌های موبایل و کامپیوتر پادرو از قابلیت‌های این پلتفرم استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.