راه‌اندازی نسخه وب «کیدزی‌بازی»

ویژه کاربران iOS

اپلیکیشن «کیدزی‌بازی» تاکنون فقط برای پلتفرم اندروید ساخته شده بود و کاربرانی که صاحب موبایل آیفون یا هر کدام از محصولات اپل بودند، به این برنامه دسترسی نداشتند؛ اما حالا با راه‌اندازی نسخه وب کیدزی‌بازی کاربران سیستم عامل iOS هم می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، نسخه وب کیدزی‌بازی خیلی زودتر از نسخه اپلیکیشن iOS راه‌اندازی شد تا صاحبان محصولات خانواده آیفون و آیپد بتوانند به این پلتفرم از شهر امن و هوشمند کیدزی دسترسی داشته باشند.

بنابراین در حال حاضر تمام بچه‌ها با هر سیستم عاملی می‌توانند از کیدزی‌بازی استفاده کنند و از مزایای همه بازی‌ها و امکانات اپلیکیشن بهره ببرند. در واقع کاربران iOS باید از طریق مرورگر وارد آدرس web.kidzybazy.com بشوند.

این نکته را در نظر داشته باشید که نسخه وب کیدزی‌بازی عینا با نسخه اپلیکیشن اندروید یکسان است و هیچ تفاوتی ندارد. به این ترتیب که تمام امکانات و بازی‌ها کاملا در دسترس بوده و بروزرسانی‌های اپلیکیشن روی نسخه وب نیز در گذر زمان اعمال می‌شود.

گفتنی است این اپلیکیشن شامل انواع بازی‌های رایگان در دسته‌بندی و ژانرهای مختلف با استانداردهای متناسب با روحیات کودک و نوجوانان است و داستان و توضیحات هر بازی به زبان کودکانه نوشته شده تا آنها به راحتی از آن استفاده کنند.

تمامی محتوای به کار رفته در این محصول، اعم از محتوای بازی‌ها، لحن متون توضیحی، طراحی و ساختار گرافیکی محصول و… برای ارتباط موثر با کودک،‌ تحت نظارت و تایید مستقیم گروه روانشناسی قرار گرفته است.

ضمن اینکه بیش از ۱۰۰ بازی در کیدزی بازی به صورت رایگان منتشر و در اختیار کودکان قرار گرفته است و به مرور بازی‌های بیشتری بر اساس سلیقه و درخواست آنها اضافه خواهد شد.

علاوه بر این، اپلیکیشن مورد بحث به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا پروفایل شخصی خود را تعریف کرده و در اتاق گفتگو، در کنار دیگر کاربران (گروه هم‌سالان) به صورت آنلاین،‌ با هم صحبت کنند و از بازی لذت بیشتری ببرند.

علاقه مندان می‌توانند اپلیکیشن کیدزی‌بازی را از طریق کافه بازار و یا وب‌سایت kidzy.land دانلود و نصب نمایند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.